Kuva-fiilis-toimisto-Heidi-Hannu

GS1 henkilöstö

Löydä etsimäsi

Täältä löydät henkilöstömme yhteystiedot vastuualueittain

- Asiakaspalvelu
- Päivittäistavarakauppa ja tavarantoimittajat
- Kiinteistö- ja rakentamisala
- Terveydenhuolto
- GS1-standardit
- Palvelukehitys
- Markkinointi ja viestintä
- Henkilöstö- ja taloushallinto
- Johtoryhmä

Asiakaspalvelu

Pia Högström, Sonja Leidén, Riina Muhonen, Anniina Oksanen, Paula Talvinen (vanhempainvapaalla)

Kuva asiakaspalvelutiimi3

GS1 asiakaspalvelu

Arkisin kello 10-14

Yhteystiedot

+358 75 756 3500
asiakaspalvelu@gs1.fi

Päivittäistavarakauppa ja tavarantoimittajat

Kuva Anu kasvot

Anu Lahdenperä

Key Account Manager

Asiakkuudet ja myynti, päivittäistavarakauppa, kaupan asiakkuudet

+358 50 402 3546
anu.lahdenpera@gs1.fi
Kuva-Kata-kasvot

Katarina Bredenberg

Sales Manager

Asiakkuudet ja myynti, tavarantoimittajat, koulutukset

+358 400 553 074
katarina.bredenberg@gs1.fi

Miia Honkarinta

Account Development Manager

Asiakkuudet ja myynti

+358 50 409 7602
miia.honkarinta@gs1.fi

Päivittäistavarakauppa ja tavarantoimittajat

Kuva Riku kasvot2

Riku Kautto

Sales Manager

Asiakkuudet ja myynti, tavarantoimittajat

+358 50 466 3992
riku.kautto@gs1.fi

Kiinteistö- ja rakentamisala

Kuva Petri kasvot2

Petri Leppänen

Development Manager

Kiinteistö- ja rakentamisala, GS1-standardit

+358 40 845 0048
petri.leppanen@gs1.fi

Terveydenhuolto

Kuva-Miia-kasvot

Miia Salonen

Development Manager

Terveydenhuolto

+358 50 413 5449
miia.salonen@gs1.fi

GS1-standardit

Kuva Kimmo kasvot2

Kimmo Keravuori

Development Manager

GS1-standardit

+358 40 455 5660
kimmo.keravuori@gs1.fi

Hanna Vartiainen

Development Manager

Projektit

+358 400 808 236
hanna.vartiainen@gs1.fi

Palvelukehitys

Kuva-Mirva-kasvot

Mirva Alatyppö

Service Development Manager

Palvelukehitys, tietomallit

+358 50 411 6180
mirva.alatyppo@gs1.fi
Kuva Laura kasvot

Laura Juntunen

Service Development Manager

Palvelukehitys, Golli

+358 50 388 3457
laura.juntunen@gs1.fi
Kuva Heidi kasvot2

Heidi Karvonen

Service Development Manager

Palvelukehitys, Trade Connectors

+358 50 541 0912
heidi.karvonen@gs1.fi
Kuva Hannu kasvot2

Hannu Lehtonen

Service Development Manager

Palvelukehitys, Synkka

+358 50 323 0243
hannu.lehtonen@gs1.fi
Kuva Wilma kasvot2

Wilma Vääränen

Service Development Manager

Palvelukehitys, GS1 Rekisteri

+358 44 735 9351
wilma.vaaranen@gs1.fi

Markkinointi ja viestintä

Peltsi kasvokuva2

Pellervo Hämäläinen

Marketing and Communications Manager

Markkinointi ja viestintä

+358 40 674 5257
pellervo.hamalainen@gs1.fi

Pia Koskinen

Digital Marketing Manager

Markkinointi ja viestintä

+358 40 668 4480
pia.koskinen@gs1.fi

Henkilöstö- ja taloushallinto

Kuva Kristiina Arola

Kristiina Arola

HR and Finance Manager

Henkilöstö- ja taloushallinto

+358 44 711 0011
kristiina.arola@gs1.fi

Johtoryhmä

Kuva-Jukka-kasvot

Jukka Kehusmaa

CEO

Toimitusjohtaja

+358 40 544 1698
jukka.kehusmaa@gs1.fi
Kuva Tuomo kasvot2

Tuomo Kronbäck

COO

Operatiivinen johtaja, palvelukehitys

+358 40 132 6460
tuomo.kronback@gs1.fi
Kuva Sanni kasvot2

Sanni Laine

CCO

Asiakkuusjohtaja, myynti ja asiakaspalvelu

+358 40 768 1175
sanni.laine@gs1.fi
Kuva JenniS kasvot2

Jenni Särkkä

CDO

Kehitysjohtaja, toimialat

+358 40 519 1518
jenni.sarkka@gs1.fi