Kuva-fiilis-toimisto-Heidi-Hannu

GS1 henkilöstö

Löydä etsimäsi

Täältä löydät henkilöstömme yhteystiedot vastuualueittain

- Asiakaspalvelu
- Päivittäistavarakauppa ja tavarantoimittajat
- Kiinteistö- ja rakentamisala
- Terveydenhuolto
- GS1-standardit
- Palvelukehitys
- Markkinointi ja viestintä
- Johtoryhmä
- Hallinto

Asiakaspalvelu

Kuva-Pia-kasvot

Pia Högström

Customer Consultant

Asiakaspalvelu, koulutukset

+358 75 756 3500
asiakaspalvelu@gs1.fi
Kuva-Riina-kasvot

Riina Muhonen

Customer Consultant

Asiakaspalvelu, laskutus

+358 75 756 3500
asiakaspalvelu@gs1.fi
Kuva Katarin T kasvot

Katarina Tötterman

Customer Consultant

Asiakaspalvelu, laskutus

+358 75 756 3500
asiakaspalvelu@gs1.fi
Kuva Anniina kasvot2

Anniina Romppanen

Customer Consultant

Asiakaspalvelu

(vanheimpainvapaalla)

 

Kuva Paula kasvot2

Paula Talvinen

Customer Consultant

Asiakaspalvelu

(vanhampainvapaalla)

Päivittäistavarakauppa ja tavarantoimittajat

Kuva Anu kasvot

Anu Lahdenperä

Key Account Manager

Asiakkuudet ja myynti, päivittäistavarakauppa, kaupan asiakkuudet

+358 50 402 3546
anu.lahdenpera@gs1.fi
Kuva-Kata-kasvot

Katarina Bredenberg

Sales Manager

Asiakkuudet ja myynti, tavarantoimittajat, koulutukset

+358 400 553 074
katarina.bredenberg@gs1.fi
Kuva Marika kasvot2

Marika Lammi

Sales Manager

Asiakkuudet ja myynti, tavarantoimittajat, HoReCa

+358 50 594 6085
marika.lammi@gs1.fi
Kuva Riku kasvot2

Riku Kautto

Sales Manager

Asiakkuudet ja myynti, tavarantoimittajat

+358 50 466 3992
riku.kautto@gs1.fi

Kiinteistö- ja rakentamisala

Kuva Petri kasvot2

Petri Leppänen

Development Manager

Kiinteistö- ja rakentamisala, GS1-standardit

+358 40 845 0048
petri.leppanen@gs1.fi
Kuva Tomppa kasvot2

Tomi-Pekka Juha

Development Manager

Kiinteistö- ja rakentamisala

+358 40 510 5222
tomi-pekka.juha@gs1.fi

Terveydenhuolto

Kuva-Miia-kasvot

Miia Salonen

Development Manager

Terveydenhuolto

+358 50 413 5449
miia.salonen@gs1.fi

Jenni Krohn

Development Manager

Terveydenhuolto 
(vanhempainvapaalla)

GS1-standardit

Kuva Kimmo kasvot2

Kimmo Keravuori

Development Manager

GS1-standardit

+358 40 455 5660
kimmo.keravuori@gs1.fi

Palvelukehitys

Kuva-Mirva-kasvot

Mirva Alatyppö

Service Development Manager

Palvelukehitys, tietomallit

+358 50 411 6180
mirva.alatyppo@gs1.fi
Kuva Laura kasvot

Laura Juntunen

Service Development Manager

Palvelukehitys, Golli

+358 50 388 3457
laura.juntunen@gs1.fi
Kuva Heidi kasvot2

Heidi Karvonen

Service Development Manager

Palvelukehitys, Trade Connectors

+358 50 541 0912
heidi.karvonen@gs1.fi
Kuva Hannu kasvot2

Hannu Lehtonen

Service Development Manager

Palvelukehitys, Synkka

+358 50 323 0243
hannu.lehtonen@gs1.fi
Kuva Aleksi kasvot

Aleksi Leppimaa

Service Development Specialist

Palvelukehitys, Synkka

+358 45 852 4960
aleksi.leppimaa@gs1.fi
Kuva Wilma kasvot2

Wilma Vääränen

Service Development Manager

Palvelukehitys, GS1 Rekisteri

+358 44 735 9351
wilma.vaaranen@gs1.fi

Markkinointi ja viestintä

Peltsi kasvokuva2

Pellervo Hämäläinen

Marketing and Communications Manager

Markkinointi ja viestintä

+358 40 674 5257
pellervo.hamalainen@gs1.fi
Kuva-Pade-kasvot

Paavo Reponen

Marketing and Communications Manager

Markkinointi ja viestintä

+358 40 175 5222
paavo.reponen@gs1.fi

Johtoryhmä

Kuva-Jukka-kasvot

Jukka Kehusmaa

CEO

Toimitusjohtaja

+358 40 544 1698
jukka.kehusmaa@gs1.fi
Kuva Raija

Raija Gynther

CMCO

Markkinointi- ja viestintäjohtaja

+358 50 523 6879
raija.gynther@gs1.fi
Kuva Tuomo kasvot2

Tuomo Kronbäck

COO

Operatiivinen johtaja, palvelukehitys

+358 40 132 6460
tuomo.kronback@gs1.fi
Kuva Sanni kasvot2

Sanni Laine

CCO

Asiakkuusjohtaja, myynti ja asiakaspalvelu

+358 40 768 1175
sanni.laine@gs1.fi
Kuva JenniS kasvot2

Jenni Särkkä

CDO

Kehitysjohtaja, toimialat

+358 40 519 1518
jenni.sarkka@gs1.fi

Hallinto

Kuva-Tytti-kasvot

Tytti Sippo

Administrative Assistant

Hallinto

+358 40 557 1608
tytti.sippo@gs1.fi